Toyzz Shop’tan 4 yeni mağaza

Toyzz Shop kardeş markası Penzz Shop ile ilk ikisi bir arada mağazasına Özdilek Park İstanbul’da açtı

Eklenme Tarihi : 17 Eylül 2014 Çarşamba
toyzz-shoptan-4-yeni-magaza

Çocukların sevgisi ve ebeveynlerin güveniyle büyümeye devam eden Toyzz Shop eylülün ilk haftası 4 yeni mağaza açılışı ile mağaza sayısını 112'ye çıkardı. 

Metro Garden AVM, Rings AVM, Özdilek Park İstanbul AVM gibi yeni açılan alışveriş merkezlerinin yanı sıra Bursa Carrefour AVM’de de mağaza açan Toyzz Shop 2014 yılının sonuna kadar mağaza sayısını 117’in üstüne çıkarmayı planlıyor.
 
Bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, kırtasiye ürünleri, peluşlar, bebek oyuncakları gibi çocuklara yönelik ürünlerin yanı sıra yetişkinler için de geniş hobi reyonlarının bulunduğu Toyzz Shop,  her yaş için eğlenceli ve renkli bir dünyanın kapısını aralıyor.
 
Yeni mağaza açılışları ile ilgili konuşan Mağazalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şenol Bilicen, eylül ayının Toyzz Shop için yoğun bir ay olduğunu dile getirirken,  yeni mağaza açılışlarımız ile artık daha fazla noktada ziyaretçilerimizle buluşuyoruz dedi. 
 
Mağaza açılışlarına özel pek çok yeni kampanya yaptıklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Müdürü Ayça Candoğan Zengin,  bu dönemde çocukların çok beğeneceklerini düşündükleri yeni oyuncakların da tüketiciyle buluşacağını iletti.
E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive