Teknoloji harikaları Tchibo’da

Tchibo’nun her hafta değişen temalarında sırayı modern hayatın vazgeçilmezi teknoloji aldı. Yarın başlayacak “Teknoloji Harikaları” temasında birbirinden farklı dijital yaşam stili aksesuarları ve hediye seçenekleri yer alıyor

Eklenme Tarihi : 25 Aralık 2012 Salı
teknoloji-harikalari-tchiboda

Tchibo, yarın (26 Aralık) başlayacak yeni temasını teknolojik ürünlere ayırdı. Müzik, televizyon ve bilgisayar uyumlu, eğlenceli ve keyifli hediye seçenekleri ile bu yılbaşı, “Teknoloji Harikaları” teması ile renklenecek.

Ayarlanabilir ve yumuşak dokulu stereo kulaklıktan, nostaljiyi günümüze uyarlayan sessiz kullanım imkanı ve yüksek ses kalitesiyle her yaşa, her tarza hitap eden dijital pikaplara uzanan seçenekler yer alıyor. Tüm aile fertlerine özel hediye önerilerinin de bulunduğu temada, sabahları zor uyananlar için çalar saatlerden, kolay ütülenebilen şık gömleklere kadar geniş hediye seçenekleri sunuluyor.

Tchibo’dan her eve teknolojik dokunuşlar
Tchibo, herkesin bir zamanlar “kaset koleksiyonu” olduğu gerçeğinden yola çıkarak, sevilen parçaları tekrar dinlemeye yardımcı olacak kaset dijitalleştirici aletine de “Teknoloji Harikaları” temasında yer veriyor.

Müzik ve sesli kitap kasetlerini MP3 formatında bilgisayarlara kolayca aktarabilen aletin yazılım yükleme işlemi de son derece hızlı ve kolay. Yüksek ve kaliteli tarama hızına sahip taşınabilir el tarayıcısı da yarın tüm Tchibo mağazalarında, tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında satışta.  

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive