Tefal’den ramazana özel kampanya

Yeniliklerin öncüsü Tefal, Ramazan ayı için özel bir kampanya hazırladı. Ay boyunca Tefal By Arda Türkmen Serisi’nden seçeceği 2 ürün ile kendi setini oluşturan herkes anında yüzde 20, 3 ürün ile oluşturan anında yüzde 25 indirim kazanıyor

Eklenme Tarihi : 26 Haziran 2014 Perşembe
tefalden-ramazana-ozel-kampanya

Yeniliklerin öncüsü Tefal’in, yeme içme dünyasında herkesin yakından takip ettiği Arda Türkmen ile Türklerin mutfak alışkanlıklarına göre özel olarak tasarladığı seri ramazan ayına özel kampanya ile tüketicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Düdüklü tencereden kek kalıplarına, tencerelerden ızgara tavalara kadar farklı üst düzey tasarımların yer aldığı seriden en fazla 3 ürün seçerek kendi serisini oluşturan herkes sete yüzde 25 indirimli sahip oluyor.

Yeni ve patentli titanyum özelliğiyle güçlü ve dayanıklı Tefal ProSelection, indüksiyon teknolojisi ve üstün yapışmaz kaplamasıyla mükemmel lezzetleri kolayca hazırlıyor. Farklı boyutlardaki tencere ve tava seçenekleriyle mutfaktaki tüm ihtiyaçlara çözüm sunan Tefal ProSelection serisi, özel yapışmaz kaplama teknolojisi ve paslanmaz çelik sapları ile hem ocakta ve hem de fırında kullanılabiliyor. Geniş bir yelpazeye sahip Arda Türkmen serisi, mutfağın baştacı oluyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive