Tefal uzmanlarından püf noktaları

Tefal’in yeni ve benzersiz hizmeti Tefal Ütüyle Tanışma Servisi, ütüyle ilgili tüm sorulara evinizin rahatlığında yanıt veriyor

Eklenme Tarihi : 13 Şubat 2013 Çarşamba
tefal-uzmanlarindan-puf-noktalari

Tefal, uygulamaya başladığı yeni hizmetiyle fark yaratıyor. Tefal Ütüyle Tanışma Servisi’nin uzmanları evinize gelerek, ütünüz hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlıyor ve mükemmel ütülemenin püf noktalarını anlatıyor. Kusursuz ütüleme için 444 40 50’yi arayarak talepte bulunmanız yeterli.

Tefal Ütüyle Tanışma Servisi uzmanları, en zorlu ev işlerininin başında gelen ütülemeyi çok daha kolay ve kusursuz yapmanın püf noktalarını, Tefal müşterilerinin evlerine giderek anlatıyor. “444 40 50” numaralı Tefal Müşteri Hizmetlerini arayarak Ütüyle Tanışma Servisi’ndenyararlanmak isteyen Tefal kullanıcıları, bu hizmet sayesinde ütülerinin özellikleri ve faydalarını detaylı şekilde öğreniyor.

Tefal Ütüyle Tanışma Servisi uzmanları, ütü ve kullanımı hakkında merak edilen bilgileri, uygulamalı olarak paylaşıyor. Tefal uzmanları mükemmel ütümelenin püf noktalarını ve ütünün ömrünü uzatacak bilgileri de Tefal müşterilerine uygulamalı şekilde anlatıyor.

Tefal Ütüyle Tanışma Servisi ayrıca daha iyi ütüleme sonuçları için doğru deterjan ve yumuşatıcı tavsiyelerini de Unilever işbirliğiyle tüketicilerle paylaşıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive