Tefal ile mutfakta az yorulup çok eğlenme zamanı

Tefal Fresh Express Max ile mutfakta daha az yorulup daha çok eğlenme zamanı! Küp küp doğrama, rendeleme ve dilimleme işlemini dert olmaktan çıkarıp keyifli hale getiren Fresh Express Max ile taze sebze ve meyvelerin tadını doyasıya çıkartacak, yiyeceklerinizi hazırlarken eğleneceksiniz. Tefal Fresh Express Max yeni bıçağı ile sebzeleri ezmeden küp küp doğrarken, vitamin değerini de koruyor

Eklenme Tarihi : 10 Nisan 2013 Çarşamba
tefal-ile-mutfakta-az-yorulup-cok-eglenme-zamani

Tefal’in yeni ürünü Fresh Express Max ile mutfaklar artık daha eğlenceli! Fresh Express’in 5 farklı bıçağıyla tek hareketle küp küp doğramak, dilim dilim dilimlemek ya da rendelemek çok kolay. Tek yapmanız gereken tuşa basıp istediğiniz sebze veya meyveyi hazneye atmak! Gerisini, Fresh Express Max sizin için halleder.

Birbirinden lezzetli salatalar, yemekler, tatlılar… Küp doğrama, rendeleme veya dilimleme işlemi gerektiren her tür öğün için Fresh Express Max en büyük yardımcınız olacak. Renkli ve kompakt tasarımıyla mutfağınıza neşe getirecek olan Fresh Express Max ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, daha az yorulup, daha çok eğleneceksiniz.

Tefal Fresh Express Max,  Nisan ayından itibaren tüm Tefal Shop ve satış noktalarında.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive