Tchibo’dan kahve severlere yeni tema

Tchibo, 10 Eylül’de tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkacak “Kahveyi Seviyorum” teması ile kahve severleri çok mutlu ediyor

Eklenme Tarihi : 03 Eylül 2014 Çarşamba
tchibodan-kahve-severlere-yeni-tema

Tchibo, “Kahveyi Seviyorum” temasında tek tuşla birbirinden lezzetli kahveler yapan Cafissimo kahve makineleri, sızdırmayan muglar ve kahve ikram setlerinin yanı sıra; soğuk kahveli leziz tatlar için içecek karıştırıcı ve pipetli kaşık gibi ürünleri de müşterilerinin beğenisine sunuyor. Çift duvarlı, içeriği uzun süre sıcak tutan french press, çıkarılabilir çelik ezme başlıklı blender ve süt köpürtücülerinin de yer aldığı temada kahve yanı atıştırmalıkları kusursuz bir şekilde sunmak için servis maşası, porselen tabak ve kaseler de bulunuyor.

Tchibo’yla kahve keyfi ikiye katlanıyor
“Kahveyi Seviyorum” temasıyla kahveye dair her detayı düşünen Tchibo, iki kişi için ideal yer minderiyle kahve keyfine keyif katıyor. Oturma yastığı, ayak desteği veya dekoratif aksesuar olarak da kullanılabilen puf ve LED’li masa lambasının da bulunduğu tema 10 Temmuz Çarşamba günü tüm Tchibo satış noktalarında.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive