Yazın enerjisi mavinin sonsuzluğuyla birleşti

Mücevher modasında son yılların yeni trendi marine teması, şehirli kadının markası Belle Atasay’ın 2013 ilkbahar - yaz koleksiyonundaki “Coquette” stiliyle neşeli ve modern kadınlar için birbirinden şık ve ikonik mücevherlere dönüştü

Eklenme Tarihi : 28 Mayıs 2013 Salı
yazin-enerjisi-mavinin-sonsuzluguyla-birlesti

Dünya moda trendlerini mücevhere taşıyan Belle Atasay, 2013 ilkbahar - yaz koleksiyonunda renkli şehir hayatını yaşamayı seven ve girdiği her ortamda enerjisiyle farklılaşmayı bilen kadınlar için “Coquette Style” konseptini tasarladı.

Neşeli ve modern kadınların tercihi Coquette Style konseptinde yer alan, yaz aylarının enerjisini yansıtan marine etkisindeki kolye, küpe ve yüzük tasarımları cıvıl cıvıl bir yazın habercisi. Mavinin derinliği ve büyülü enerjisinin tasarıma yansıdığı Coquette Style mücevherleri kadınları adeta sonsuzlukla bütünlüyor.

Özlem Süer’in moda konsepti danışmanlığında geliştirilen Belle Atasay 2013 ilkbahar - yaz koleksiyonundaki tasarımlar, birbirinden şık ve ikonik mücevherlerle bu sezon modern, romantik, geleneksel ve gösterişli her kadının ışıltısını yansıtacak. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive