Swatch’un yeni koleksiyonunda her çiçeğin ayrı mesajı var

İlkbahar Yaz 2016 sezonunda moda çiçek açtı. Trendleri belirleyen Swatch'un yeni kreasyonu Floralia'da da her çiçeğin başka bir mesajı var: İster şifalı yeşillikler olsun, ister rengarenk güzellikler, istersen de bileğinde taşıyabildiğin şans getiren yoncalar

Eklenme Tarihi : 02 Mart 2016 Çarşamba
swatchun-yeni-koleksiyonunda-her-cicegin-ayri-mesaji-var

Swatch’un İlkbahar Yaz koleksiyonu Floralia, çiçek açtı. Floralia koleksiyonunda her çiçeğin bir mesajı var. Floralia koleksiyonunda her dilek gerçek olacak. Çün-kü muhteşem güzellikteki botanik bahçeleri ve kalıcı şans tılsımları için tohumları ekti.

 

Flowerfoll renk patlaması fikrini adeta bir çiçek bahçesine, oradan da bileklere uyguluyor. Fiorinella romantik bir davetiye gönderiyor: zamanı durdur ve çiçekleri kokla. Arılar ve çiçekler arasındaki ilk görüşte aşkı Flower Jungle canlandırıyor: iki vız vız muhteşem güzellikte bir çiçeğe yaklaşıyorlar, o ise acaba kalbini hangisine açacak? Beş saat-eseri, şans dağıtan bir bahçe ya-ratmak için bir araya gelmişler; her biri iyi şansın başka bir parçasını getiriyor. İster dört yapraklı yonca olsun ister sekiz rakamı, hepsi de adeta güzel bir gele-ceğe bilet.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive