Gülaylar’a İnsana Saygı Ödülü

24 Nisan 2013 Çarşamba

Kariyer.net tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Gülaylar Group, 12’nci İnsana Saygı Ödülleri’nde ödül almaya hak kazandı

gulaylara-insana-saygi-odulu

80 seneyi aşkın tecrübesi ile kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren Gülaylar, tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Hızla büyüyen grup yapısı içerisinde insan ve insan kaynaklarına da giderek daha çok ihtiyaç duyan Gülaylar’ın, bu anlamda Türkiye genelinde sağlamış olduğu istihdamları ve iş imkanları hızla artıyor.

İş ve insan kaynakları sitesi kariyer.net, 10 bin kişinin üzerinde başvuru alan, en hızlı ve en yüksek oranda geri bildirim yapan firmalar arasında yer aldığından dolayı, 2013 yılı “İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında onurlandırıldı. Gülaylar’ın ödülünü Gülaylar Group İnsan Kaynakları Müdürü İlknur Ünlü aldı. Sürekli daha iyisini yapma prensibi ve ortak başarı felsefesi ile hareket eden Gülaylar, emin adımlarla ilerleyerek hem tüketicisine hem de çalışanlarına bir adım daha yaklaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor