Atasay’da aşkı anlatmanın yüzlerce yolu

Hayal ettiğiniz “sonsuz aşk” Belle Atasay’ın tasarımlarına yansıdı, birbirinden farklı bileklik, yüzük ve kolyeye dönüştü

Eklenme Tarihi : 09 Ocak 2013 Çarşamba
atasayda-aski-anlatmanin-yuzlerce-yolu

Belle Atasay, özgün tasarımlarıyla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgiyi en iyi şekilde anlatmanın fırsatını sunuyor. Farklı zevklere hitap eden hediye alternatifleriyle Atasay, Sevgililer Günü hediye telaşınıza son noktayı koyuyor. 

Belle Atasay, Sevgililer Günü’nde ona olan aşkınızın ölümsüzlüğünü hatırlatmanız için göz alıcı hediye seçenekleri de sunuyor. Trend takipçilerine özel Belle Atasay’ın “sonsuzluk” tasarımları Sevgililer Günü’nde sonsuz sevgiyi anlatıyor.

Şehirli kadının mücevher markası Belle Atasay’ın Chiki Chic konsepti, 14 ayar kırmızı altınla tasarlanan kolye, bileklik ve yüzüğü, altının büyüleyici cazibesini seven ve trendleri yakından takip eden kadınlara özel olarak tasarlandı. Varoluşu ve sonsuz sevgiyi ince detaylarda gizleyerek zarif bir sunuş elde eden bu tasarımlar sevgilinizi büyüleyecek.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde kalbinizdeki en özel kişiye sunacağınız hediyelerle duygularınızı ölümsüz kılmak için Atasay mağazalarına uğramanız yeterli.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive