Altınbaş’tan aşka özel tasarımlar

Altınbaş; aşkın mücevher formunu tasarımlarına taşımaya devam ediyor. “Aşk Tutulması Koleksiyonu”nda pırlanta detaylar ve sevgi sembolleri ile bezenmiş kolye ve bileklikler ön plana çıkıyor. Sonsuz tutkunun rengi kırmızının hakim olduğu “zümrüt tasarımları”nda ise sadakat ve aşkın kutsallığı sevginin en özel gününe göz kırpıyor

Eklenme Tarihi : 10 Şubat 2014 Pazartesi
altinbastan-aska-ozel-tasarimlar

Ölümsüz aşkın simgesi olan pırlanta; altın detaylar ile birleşiyor. Arzu nesnesi tasarımları ile sonsuz asaletin altını çizen Altınbaş, sevgililer günü için hazırladığı koleksiyonu ile özel günlerde unutulmaz anlara imza atmaya devam ediyor. Aşk Tutulması adını taşıyan koleksiyonda, melek kanatları, pırlanta detaylar, sonsuzluk simgesinin sıra dışı yorumları yer alıyor.

Aşkın ve sadakatin taşı yakut ile bezenmiş mücevherler ile Altınbaş AŞK koleksiyonu ürünlerinde ise; pırlantanın en tutkulu hali, sevginin en özel günü için hazırlanıyor. Aşkı ifade etmenin en güzel yollarından biri olan mücevheri, Sevgililer Günü’ne özel ürünleri ile çiftelerle buluşturan Altınbaş, sevgililer gününde aşkını anlatmak isteyenleri mağazalarına bekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive