Altınbaş’ın kurumsal web sitesi yenilendi

Mücevher sektörünün önemli markalarından Altınbaş’ın kurumsal web sitesi yenilendi. Değerli taşlardan ilham alınarak yeniden tasarlanan web sitesinde, mücevherler tüm ihtişamı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor

Eklenme Tarihi : 27 Eylül 2012 Perşembe
altinbasin-kurumsal-web-sitesi-yenilendi

Altınbaş’ın kurumsal web sitesi www.altinbas.com yeniledi. Yenilenen web sitesi, insanoğlunun eski çağlardan günümüze dek taşlarla olan bağlantısından yola çıkarak hazırlandı. Taşların insanoğlunun hayatından avlanmaktan başlayarak, savunma, barınma ve duygularını ifade etmesine atıfta bulunarak baştan sona tasarlanan web sitesi Altınbaş’ın göz kamaştıran mücevherleri ile tüm ihtişamı ile sergiliyor. Taşların kendisine bakan her gözü hayran bıraktığı gibi herkeste yarattığı farklı duygulardan yola çıkarak, arka plandaki elmas deseninden en küçük detaya kadar taşların yarattığı duyguları esas alarak kurgulandı.  Tüm mobil platformlara uygunluğu ile dikkat çeken sitede Altınbaş’ın tüm koleksiyonları geniş şekilde sergileniyor.

Kullanımı kolay, şık ve zarif
Siteye girişte “Altınbaş Kurumsal” ve “Online Alışveriş” pencereleri misafirlerini karşılıyor. “Altınbaş Kurumsal” bölümünde, Altınbaş’ın birbirinden şık ve zarif mücevherlerinden oluşan 2012 Koleksiyonu muhteşem bir sunumla ziyaretçilerin önüne geliyor.  Sultanlara layık tasarımlarla hayat bulan elmasların sergilendiği “Osmanlı İhtişamı” ile başlayan görsel ziyafet, çocuklara özel “Kids” koleksiyonu ile son buluyor. Sunumun başında Altınbaş Life Dergisi ile Altınbaş Kataloğu’na da erişmek mümkün oluyor. Kurumsal bölümde, ayrıca kampanyalar, mağazalar ve müşteri ilişkileri bölümlerine de ulaşılabiliyor.

Güvenilir online alışveriş
“Online Alışveriş” bölümünde ise, müşteriler daha hızlı ve kolay bir şekilde aradıkları ürüne erişebiliyor. Sade ve yalın tasarım,  kolay alışveriş adımları yeni sistemin en temel özelliklerini oluşturuyor.  Altınbaş’ın yenilenen sitesi, hoş sürprizler ve fırsatlar için yeni üyelerini bekliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive