Altınbaş, yıldızları kadınların boynuna taşıyor

03 Aralık 2012 Pazartesi

“The Collection of Emotions” ile bu yıl en çok sizin yıldızınız parlasın. Altınbaş, 1-31 Aralık günleri arasında bin TL ve üzeri alışverişe pırlanta, safir taşlı beyaz altın kolye hediye

altinbas-yildizlari-kadinlarin-boynuna-tasiyor

Tasarımları ile mücevherlerin değerine değer katan Altınbaş, Aralık ayı boyunca bin TL üzerindeki tüm pırlanta alışverişlerine, yeni yıl için özel olarak tasarlanan yıldız şeklinde pırlantalarla bezeli ve safir taşlı kolye armağan ediyor.

Yeni yıla özel olarak tasarlanan yıldız formundaki kolye, ortasında yer alan berrak ve derin mavi renkteki safir taşıyla gökyüzündeki en parlak yıldızı kadınların boynuna taşıyor. Gökyakut, kader taşı ve yıldız taşı olarak da bilinen safir, ışıltısı ile diğer taşların arasından sıyrılıyor.

Sadakatin, arkadaşlığın, güvenin sembolü olan safirin pırlanta ile eşsiz uyumunu gözler önüne seren yıldız formlu kolye hem gece hem gündüz kullanımıyla kadınların yeni yıldaki en gösterişli mücevheri olmaya aday.  Göz alıcı parlaklığa sahip kolye yeni yılda sevdikleriniz için unutulmaz bir hediye oluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Bayan Giyim Siteleri Eylül ayı AVM Ciro Endeksi açıklandı Domino’s’un dijital satış rakamı 5,6 milyar TL