Altınbaş Mücevherat, başkonsolos eşlerini ağırladı

Serap Altınbaş’ın ev sahipliğinde Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Fransa, Hollanda, İspanya, İsrail, Japonya, Slovakya’nın da bulunduğu Başkonsolos eşlerini Altınbaş Marka Yönetim Merkezi’nde ağırladı

Eklenme Tarihi : 04 Mart 2013 Pazartesi
altinbas-mucevherat-baskonsolos-eslerini-agirladi

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, en özel koleksiyon ve ürünlerini, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş’ın eşi Serap Altınbaş’ın ev sahipliğinde düzenlenen davette konsolos eşlerine tanıttı.

Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Fransa, Hollanda, İspanya, İsrail, Japonya ve Slovakya’nın aralarında bulunduğu başkonsolos eşlerinin katıldığı davet, Altınbaş Mücevherat’ın Nuruosmaniye’de bulunan Marka Yönetim Merkezi’nde gerçekleştirildi. Altınbaş’ın altın, pırlanta ve değerli taşlarda oluşan koleksiyonlarını yakından inceleyen misafirler daha sonra Altınbaş’ın kuruluş öyküsünü anlatan sunumu izlediler.

Özel ikramlar eşliğinde ağırlanan misafirler sunumun ardından pırlanta seçerken göz önünde bulundurulması gereken dört ana özellik hakkında Altınbaş mücevher uzmanlarından bilgi aldılar. Davetliler en çok, elmaslar, yakutlar, zümrütler, safirler ve birbirinden değerli taşların süslediği, Osmanlı tarihinin ihtişamını yansıtan, Muhteşem Yüzyıl dizisinde kullanılan mücevherlere ilgi gösterdiler.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive