2013 yılının ihracat birincisi: Altınbaş

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen “İhracat Yıldızları Ödül Töreni” İstanbul’da gerçekleştirildi. Altınbaş, bu yıl da İhracatın Yıldızları Birincilik Ödülü’nü alarak, ihracat alanında birinciliğini korumaya devam etti

Eklenme Tarihi : 26 Şubat 2014 Çarşamba
2013-yilinin-ihracat-birincisi-altinbas

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), 2007 yılından bu yana gerçekleştirdiği İhracatın Yıldızları Ödülleri ile Türkiye ekonomisine büyük katkıyı sağlayan sektörlerin ihracat liderlerini ödüllendiriyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımı ile Swiss Otel İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde, “altından mamul mücevherci ve kuyumcu eşyası” kategorisinde birincilik ödülü Altınbaş Mücevherat’a verildi.

Türk imalat sektörlerinin en büyükleri arasında yer alan Türk mücevher sektörünün 2014 yılında da büyümeye ve dünya standartlarında ürünler vermeye devam edeceğini belirten Altınbaş CEO’su Ali Bulut; ‘’Uluslararası rekabet gücüne sahip, insana, çevreye, toplumsal değerlere saygılı ve duyarlı bir şirket olan Altınbaş olarak bugüne kadar kazandıklarımızı her zaman ülkemize fayda sağlayacak yatırımlar için kullandık. Hedefimiz ihracatta sağladığımız başarıları yurt dışı mağazacılık konusunda da devam ettirmek ve 2023 yılında 1000 mağaza sayısına ulaşmaktır” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive