14 Şubat’a özel hediyeler Gülaylar’da

18 Ocak 2013 Cuma

Gülaylar, Sevgililer Günü’ne özel hediyesi “Pırlantalı İncili Aşk Düğümü Kolye” ile 14 Şubat’ın anlamına anlam katıyor. Sevgililer, Gülaylar’ın hediyesi ile aşklarını ölümsüzleştiriyor

14-subata-ozel-hediyeler-gulaylarda

14 Şubat… Dünyanın neresinde olursa olsun yüzyıllardan bu yana kutlanan Sevgililer Günü özellikle farklı ve beklenmedik sürprizlerle bezenince unutulmaz anılara dönüşüyor. Çiftlerin aşkına aşk katıyor.

Türk kuyumculuk sektöründe 80 yılı aşkın hizmet tecrübesi ile Gülaylar, bu özel günde sevgilisini şaşırtmak isteyenlere özel bir hediye sunuyor; “Pırlantalı İncili Aşk Düğümü Kolye” 14 Şubat’ı daha da anlamlı kılacak.

Aşkınıza düğümü Gülaylar’la atın
Kolye üzerinde bulunan birbirine geçmiş altın ve pırlanta iki kalp sevgililerin ölümsüz aşkını simgelerken, kolye ucunda bulunan inci, bu ölümsüz aşka zarafet katıyor. Bu çok özel kolye 14 Şubat’ta Gülaylar mağazalarında alışveriş yapan tüm sevgililere hediye ediliyor.

Bunun yanında 18 Ocak-15 Şubat günleri arasında Gülaylar’dan alışveriş yapanlara altın yağmuru fırsatı… Her bin TL’lik alışverişte Gülaylar Ziynet Çeyrek Altın, her 2 bin TL’lik alışverişte Gülaylar Ziynet Yarım Altın ve her 4 bin TL’lik alışverişte Gülaylar Ziynet Tam Altın anında hediye.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor