Sportif babalar için özel hediyeler Intersport’ta

“Herkes için spor” diyen Intersport, sportif babalar için Babalar Günü’nde özel hediye seçenekleri sunuyor. T-shirtlerden spor ürünlerine kadar her yaşa ve zevke uygun sportif ve günlük giyebileceğiniz ürünler sunan Intersport’ta, babanız için aradığınız her şey tek çatı altında

Eklenme Tarihi : 13 Haziran 2013 Perşembe
sportif-babalar-icin-ozel-hediyeler-intersportta

Intersport, Babalar Günü’nde babanıza armağan edebileceğiniz özel hediye seçeneklerini sunuyor. Zengin ürün çeşidiyle her zevke ve keseye uygun sportif ürünler sunan Intersport’un, babalar için hediye seçenekleri arasında spor ayakkabıdan pantolonlara, Casio saatlerden bisiklete kadar sınırsız hediye seçeneği yer alıyor.

Farklı ve unutulmaz hediye arayan herkes için uygun alternatifler bulabileceğiniz Intersport’ta, şık ve rahat giyimi tercih eden babalar için Columbia, The North Face ve McKinley kargo pantolonlar, shortlar ve gömlekler yer alıyor. Günün her anında giyilebilecek 8 farklı rengi olan ve 29,99 TL’den satışa sunulan, Etirel polo yaka t-shirtler ise 3 al 2 öde kampanyasıyla babanız için çok iyi bir hediye alternatifi.

Eğer babanız heyecanı ve kameraları seviyorsa maceracı ve sportif babalar için GoPro kameralar babanız için uygun seçim olacak. Ayrıca babanız için spor ayakkabılar, sandaletler, Billabong, Quicksilver, Reef, Firefly, Rootfield marka yazlık shortlar, tshirtler, deniz şortları da uygun fiyat seçenekleriyle Intersport mağazalarında sizleri bekliyor. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive