Perakendenin 2 devi güçlerini birleştiriyor

09 Ekim 2015 Cuma

Morhipo.com ve 1v1y.com, Boyner Grup markaları ve 1v1y.com ortaklığındaki markalar için güçlerini birleştiriyor

perakendenin-2-devi-guclerini-birlestiriyor

Europe500 raporuna göre Avrupa’nın en hızlı büyüyen e-ticaret sitesi olan morhipo.com ile Türkiye’nin önde gelen markalarının biraraya gelerek kurduğu 1v1y.com, e-ticaret sektöründe önemli bir markalar işbirliğine imza atıyor. Morhipo.com ve 1v1y.com, Türkiye’nin önde gelen 60’dan fazla markasının sezon ve fırsat ürünlerini çok özel tekliflerle müşterilerine sunacak.

E-ticaret müşterilerine sayısız seçenek
Beymen, Columbia, Derimod, Diesel, Divarese, Fabrika, Hotiç, İpekyol, Koton, Network, Que, Saat&Saat ve Tekin Acar Cosmetics gibi Türkiye’nin önde gelen markalarının da içinde olduğu 60’dan fazla marka morhipo.com ve 1v1y.com üzerinden online alışveriş severlerle buluşacak.
Eşi görülmemiş bir işbirliğine imza atarak e-ticaret sektöründe şimdiye kadarki en büyük marka katılımının sağlandığı platformu kurduklarını belirten Morhipo.com Genel Müdürü Şule Arditti ve 1v1y.com Genel Müdürü Alp Tiryaki, bu birlikteliğin e-ticaret müşterileri için sayısız seçeneği sadece morhipo.com ve 1v1y.com üzerinden bulma imkanı tanıyacağını söyledi
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor