Michael Kors’a yeni isim

Uluslararası lüks giyim markası Michael Kors’un Asya Bölgesi Başkanlığı görevine Stephane Lafay getirildi

Eklenme Tarihi : 03 Temmuz 2014 Perşembe
michael-korsa-yeni-isim

25 yıldır Asya bölgesinde çalışan ve yaklaşık 20 yıldır bölgede uluslararası markaların yapılanmasına katkıda bulunan Stephane Lafay, 2004-2009 yılları arasında Japonya’da Bulgari Başkanı, 2001- 2003 yılları arasında Nina Ricci Parfums Genel Müdürü olarak görev yaptı. Son beş yıldır Asya Pasifik ve Japonya Tiffany & Co’da Üst Düzey Başkan Yardımcısı olarak çalışan Lafay, bölgede pek çok başarılı çalışmaya imza attı.

Markanın Asya bölgesindeki yatırımları için söz konusu atamanın çok önemli olduğunu belirten  Michael Kors CEO’su John Idol, “Markamızın uluslararası çapta gelişmesinde Asya pazarının büyük rol oynuyor.  Son iki yılda bölgedeki mağaza sayımızı iki katına çıkardık, 100’den fazla lokasyona ulaştık. Stephane Lafay’ın Asya’da lüks markalar ile ilgili uzun yıllara dayanan deneyimi var. Tecrübesi ve liderliği ile markamızı daha da ileriye götüreceğine inanıyorum” dedi.

28 Temmuz’da resmi olarak göreve başlayacak Stephane Lafay ise konuyla ilgili değerlendirmesinde, “Michael Kors için bu bölgenin çok büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum ve ben de bu ekibin bir parçası olmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive