Watsons'tan üç yeni mağaza

Watsons, İstanbul Avcılar Cadde’de, Mall of İstanbul AVM ve Trabzon Cevahir’de açtığı üç yeni mağaza ile hız kesmeden büyümeye devam ediyor

Eklenme Tarihi : 01 Temmuz 2014 Salı
watsonstan-uc-yeni-magaza

Farklı pazarlardaki 11 binden fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecilerinden A.S. Watson Group’un bir üyesi olan Watsons Türkiye, ülke çapında büyümesini her geçen gün açtığı yeni mağazaları ile sürdürüyor.

Cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz Watsons, İstanbul Avcılar Cadde’de, Mall of İstanbul AVM ve Trabzon Cevahir’de açtığı üç yeni mağaza ile hız kesmeden büyümeye devam ediyor.

Ekonomik fiyatları, sınırsız ürün yelpazesi ve vazgeçilmez fırsat günleriyle başka hiç bir yerde sunulmayan çok özel bir çeşitliliği de sahip Watsons mağazasında, makyaj ve cilt bakımı konusunda uzman personel, gelen konuklara detaylı bilgiler de veriyor.

Türkiye’de 41 şehirde faaliyet gösteren Watsons, açacağı yeni mağazalarla diğer şehirlerde de müşterileriyle buluşmaya devam edecek. 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive