Watsons'tan 8 yeni mağaza

Watsons, son 3 ayda açılan Ankara Erasta Park, Ankara Antares, İstanbul Novada, Kahramanmaraş Piazza, İstanbul Axis, İstanbul Kale Outlet, Bodrum Palmarina mağazaları ve bu haftasonu açılan İstanbul Mecidiyeköy mağazası ile hız kesmeden büyümeye devam ediyor

Eklenme Tarihi : 22 Temmuz 2013 Pazartesi
watsonstan-8-yeni-magaza

Farklı pazarlardaki 11 binden fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group’un bir üyesi olan Watsons Türkiye, ülke çapında büyümesini her geçen gün açtığı yeni mağazaları ile sürdürüyor.

Cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz Watsons, son 3 ayda açılan Ankara Erasta Park, Ankara Antares, İstanbul Novada, Kahramanmaraş Piazza,  İstanbul Axis, İstanbul Kale Outlet, Bodrum Palmarina mağazaları ve bu haftasonu açılan İstanbul Mecidiyeköy mağazası ile hız kesmeden büyümeye devam ediyor.

Bugün için Türkiye’nin 36 şehirde faaliyet gösteren Watsons, açacağı yeni mağazalarla diğer şehirlerde de müşterileriyle buluşmaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive