Watsons Kate Moss imzalı maskara kazandırıyor

Sevdikleriniz için en özel yeni yıl hediyelerini bulabileceğiniz Watsons’ta sürprizler bitmiyor

Eklenme Tarihi : 19 Aralık 2014 Cuma
watsons-kate-moss-imzali-maskara-kazandiriyor

Watsons kişiye özel E-Kart’larla yeni yıl dileklerini paylaşabilmek için yılbaşına özel bir uygulama geliştirdi. Üstelik paylaşımlar Swarovski taşlarla kaplı özel üretim Kate Moss imzalı Rimmel maskara kazandıracak.

Yeni yıla özel olarak ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve kendinize yüzlerce hediye alternatifleri sunan Watsons, 2015 yılı için en özel dileklerinizi birbirinden güzel kartlara dönüştürerek sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayacak bir uygulama geliştirdi.

Watsons’ın http://hediyezamani.watsons.com.tr/  adresinde bulunan “Şimdi Hediye Zamanı” temalı yılbaşı uygulamasıyla, sizin için özel olarak hazırlanan rengârenk temalardan dilediğinizi seçip mesajınızı yazdıktan sonra kartınızı oluşturabilir ve başta Instagram olmak üzere dilediğiniz sosyal medya platformundan paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak yarattığı yılbaşı kartını Instagram’da #WatsonslaHediyeZamanı etiketiyle paylaşan 5 kişi Swarovski taşlarla kaplı özel üretim Kate Moss imzalı Rimmel maskara kazanma şansına,  ayrıca 50 kişi de Watsons yılbaşı hediye seti kazanma şansına sahip olacak.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive