Tekin Acar Cosmetics’in yeni şubesi Primemall Antakya’da

Türkiye genelindeki mağazalaşma atağına büyük bir hızla devam eden Tekin Acar Cosmetics, 76’ncı mağazasını Antakya Primemall’da açtı

Eklenme Tarihi : 30 Mart 2016 Çarşamba
tekin-acar-cosmeticsin-yeni-subesi-primemall-antakyada

Antakya’daki ikinci mağazasını Primemall Antakya’da açan Tekin Acar Cosmetics, cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına kadar dünyaca ünlü markların birbirinden renkli ürünlerini açılışa özel hediyeler ve indirim fırsatları ile sunuyor.


Tekin Acar Cosmetics Exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimli personeli, her mağazada özgür ve güvenli alışveriş imkânı sunan ürün bilgi monitörleriyle, kozmetik tutkunlarına birçok ayrıcalık sağlıyor.


Tekin Acar Cosmetics, kendine değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı yeni mağazasını Primemall Antakya ile devam ettiriyor. Türkiye'de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırarak liderliğini korumaya devam edecek.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive