Tekin Acar, 72’nci mağazasını Ümraniye’de açtı

Tekin Acar Cosmetics, 72’nci mağazasını geçtiğimiz günlerde Ümraniye Carrefour AVM’de açtı. Tüm ürün gruplarını barındıran mağazada bir de cilt bakım kabini bulunuyor

Eklenme Tarihi : 28 Kasım 2012 Çarşamba
tekin-acar-72nci-magazasini-umraniyede-acti

Tekin Acar Cosmetics, geçtiğimiz günlerde İstanbul Ümraniye Carrefour AVM’de yeni bir mağaza hizmete açtı. Tekin Acar Cosmetics, exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimi personeli, her mağazada bulunan özgür ve güvenli alışveriş olanağı sağlayan ürün bilgi monitörleriyle müşterilerine birçok ayrıcalık sunuyor. Cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına birçok özel markaya sahip olan Tekin Acar Cosmetics yarattığı fiyat avantajıyla da müşterilerinin ilgisini çekiyor.

Dermokozmetik ürünler, bebek ve anne bakımı, erkek bakımı, el-ayak-tırnak bakımı, parfümde en çok satanlar ve en yeni ürünler mağaza için yönlendirmelerle ayrılarak oldukça dikkat çekiyor.

Türkiye'de selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics, önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını artırmayı planlıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive