Gratis’ten Samsun’da yeni mağaza

12 Şubat 2014 Çarşamba

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak yepyeni markalar ve fırsatlarla buluşturan Gratis, Samsun Çiftlik Caddesi’nde açıldı

gratisten-samsunda-yeni-magaza

İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 80, İzmit’te 3, Çanakkale’de 1, Ankara’da 13, Adapazarı’nda 1, İzmir’de 10, Eskişehir’de 2, Antalya’da 4, Kayseri’de 3, Adana’da 4, Gaziantep’de 4, Samsun’da 2, Mersin’de 2, Tarsus’da 1, Diyarbakır’da 1, Hatay’da 2, Tekirdağ’da 1, Konya’da 1, Bolu’da 1, Malatya 1, Denizli’de 1, Balıkesir’de 1, Bodrum’da 1, Kahramanmaraş’da 1, Isparta’da 1, Trabzon’da 2, Aydın’da 1, Nevşehir’de 1, Şanlıurfa’da 1, Edirne’de 1 adet olmak üzere toplam 148 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.