Gratis’den, İzmir’de yeni mağaza

10 Ocak 2014 Cuma

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak yepyeni markalar ve şımartan fırsatlarla buluşturan Gratis, 10 Ocak Cuma günü İzmir Meksika Sokak’ta açıldı

gratisden-izmirde-yeni-magaza

İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 79, İzmit’te 3, Çanakkale’de 1, Ankara’da 12, Adapazarı’nda 1, İzmir’de 10, Eskişehir’de 2, Antalya’da 4, Kayseri’de 3, Adana’da 4, Gaziantep’de 4, Samsun’da 1, Mersin’de 2, Tarsus’da 1, Diyarbakır’da 1,Hatay’da 2, Tekirdağ’da 1, Konya’da 1, Bolu’da 1, Malatya 1, Denizli’de 1, Balıkesir’de 1, Bodrum’da 1, Kahramanmaraş’da 1, Isparta’da 1, Trabzon’da 1, Aydın’da 1, Nevşehir’de 1, Şanlıurfa’da 1, Edirne’de 1 adet olmak üzere toplam 144 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.