Gratis zincirine yeni halkalar

18 Haziran 2014 Çarşamba

Gratis, Türkiye zincirine yeni halkalar eklemeye devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak; yepyeni markalar ve şımartan fırsatlarla buluşturan Gratis, Aydın Adnan Menderes Bulvarı, Fethiye Erasta AVM, Kuşadası AVM ve Diyarbakır Ceylan Karavil AVM’de mağazalarını açtı

gratis-zincirine-yeni-halkalar

İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 89, İzmit’te 4, Çanakkale’de 1, Ankara’da 13, Adapazarı’nda 1, İzmir’de 10, Eskişehir’de 3, Antalya’da 5, Kayseri’de 3, Adana’da 4, Gaziantep’de 4, Samsun’da 2, Mersin’de 2, Tarsus’da 1, Diyarbakır’da 2, Hatay’da 2, Tekirdağ’da 1, Konya’da 1, Bolu’da 1, Malatya 1, Denizli’de 1, Balıkesir’de 2, Bodrum’da 1, Marmaris 2, Fethiye 2, Kuşadası 1, Kahramanmaraş’da 1, Isparta’da 1, Trabzon’da 2, Aydın’da 3, Nevşehir’de 1, Şanlıurfa’da 1, Tokat’da 1, Bursa’da 2, Lüleburgaz’da 1, Edirne’de 1, Batman’da 1, Aksaray 1, Kırıkkale’de 1 olmak üzere toplam 175 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.