Gratis sınırları genişletiyor

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak; yepyeni markalar ve şımartan fırsatlarla buluşturan Gratis, Çanakkale, Kahramanmaraş Trabzon Cd. ve Armonipark AVM’de mağazalarını açtı

Eklenme Tarihi : 31 Temmuz 2014 Perşembe
gratis-sinirlari-genisletiyor

İstanbul’da 90, İzmit’te 4, Çanakkale’de 2, Ankara’da 14, Adapazarı’nda 1, İzmir’de 10, Eskişehir’de 3, Antalya’da 5, Kayseri’de 3, Adana’da 4, Gaziantep’de 4, Samsun’da 2, Mersin’de 3, Tarsus’da 1, Diyarbakır’da 2, Hatay’da 2, Tekirdağ’da 1, Konya’da 1, Bolu’da 1, Malatya 1, Denizli’de 1, Balıkesir’de 2, Bodrum’da 1, Marmaris 2, Fethiye 2, Kuşadası 1, Kahramanmaraş’da 2, Isparta’da 1, Trabzon’da 2, Aydın’da 3, Nevşehir’de 1, Şanlıurfa’da 1, Tokat’da 1, Bursa’da 2, Lüleburgaz’da 1, Edirne’de 1, Batman’da 1, Aksaray 1, Kırıkkale’de 1 olmak üzere toplam 179 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive