Gratis, İzmir Alsancak’ta açıldı

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi Gratis, geçtiğimiz günlerde İzmir Alsancak’ta açıldı

Eklenme Tarihi : 23 Temmuz 2012 Pazartesi
gratis-izmir-alsancakta-acildi

İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 57, Ankara’da 5, İzmir’de 4, İzmit’te 3, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Gaziantep ve Samsun’da 2, Adapazarı, Adana, Mersin ve Tarsus’ta 1 olmak üzere toplam 83 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.

En yeni ve şaşırtan ürünler, şımartan fırsatlar, her alışverişi eğlenceye dönüştüren renkli mağazalar, Amerika ve Avrupa’dan ithal markalar ile Gratis sizi kişisel bakımın yenilikçi dünyasına çağırıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive