Gratis, Çanakkale Pakt Plus’ta açıldı

27 Şubat 2013 Çarşamba

Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak yeni markalar ve şımartan fırsatlarla buluşturan Gratis, bugün Çanakkale Pakt Plus AVM’de yeni bir mağaza açıyor

gratis-canakkale-pakt-plusta-acildi

İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 70, Ankara ve İzmir’de 8, İzmit, Antalya ve Adana’da 3, Eskişehir, Kayseri ve Gaziantep’te 2, Çanakkale, Adapazarı, Samsun, Mersin, Tarsus, Diyarbakır, İskenderun, Tekirdağ, Konya, Bolu, Malatya 1 ve Denizli’de 1 adet olmak üzere toplam 113 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.

Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.