Flormar Rusya’yı fethediyor

Dünyanın hızlı büyüyen kozmetik markası Flormar, yurt dışı mağazacılık atılımı ile dünya kadınlarının güzelliğine güzellik katmaya devam ediyor

Eklenme Tarihi : 11 Şubat 2014 Salı
flormar-rusyayi-fethediyor

Flormar’ın Rusya’daki iki monobrand mağazası St. Petersburg’da şehrin gözde alışveriş merkezi London Mall ve Pearl Plaza’da açıldı. Flormar; dünyada açtığı perakende noktalarına her geçen gün bir yenisini ekliyor. Türkiye ve dünyada 400 mağazaya ulaşan güzellik devi Flormar’ın, Rusya’da ilk mağazası bu ay açıldı. Rusya’nın en güzel şehirlerinden St. Petersburg’da ilk mağazasını London Mall içerisinde, ikinci mağazasını da Pearl Plaza’da açan Flormar  Rusya’da iddialı bir şekilde büyüme yolunda ilerliyor.

Flormar Pazarlama Direktörü Ayça Aral; Rusya’nın kendileri için çok önemli ve potansiyeli yüksek, büyük bir pazar olduğunu belirterek, burada perakendeleşme noktasında hızlı davranacaklarını ifade etti. Aral, “St. Petersburg bizim Rusya’daki büyümeyi planladığımız ilk şehir. 2014 yılında St. Petersburg’un yanında Moskova’da da mağaza açacağız. Yıl sonunda Rusya’daki mağaza sayımız 5’e çıkacak.  Rusya’ya komşu ülkelerde de yeni mağazalar açmayı planlıyoruz” dedi.
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive