Flormar Fransa’nın devleri arasında

Kozmetik markası Flormar, Fransa’da büyümeye devam ediyor

Eklenme Tarihi : 16 Aralık 2013 Pazartesi
flormar-fransanin-devleri-arasinda

Fransa’da farklı bir strateji izleyen Flormar, ‘shop in shop’ konseptli mağazalarını Fransa’nın ünlü bayan giyim markalarını birarada satışa sunan “Cache Cache” mağazalarının içinde açıyor. 

Flormar, Fransa’nın Rennes ve Valenciennes şehirlerinden sonra St.Geneviève-Des-Bois  ve Dinan şehirlerinde de mağazalar açtı. Flormar’ın, Fransa’nın saygın çok katlı mağazası olan ‘Cache Cache-Breal Bonobo’nun içinde dünyaca ünlü markalar ile yan yana mağazası bulunuyor.

Fransa’nın pazar liderlerinden olan ve 1985 yılından beri faaliyet gösteren Cache Cache – Bréal – Bonobo’nun,  20 ülkede 2 bini aşkın mağazası bulunuyor.

Flormar Pazarlama Direktörü Ayça Aral, “Fransa da Almanya gibi hızlı büyümeyi düşündüğümüz pazarlardan bir tanesi, şu an Fransa’da shop in shop mantığı ile açılan nokta sayımız dörde ulaştı, 2013’ü ise 5 nokta ile kapatacağız” dedi. Hedeflerinin bu ülkede aynı mantıkla açacakları mağazalarla hızlı büyümek olduğunu belirten Aral, “2014 yılında 5’i Flormar mono brand store olmak üzere 70 satış noktasına ulaşmayı planladıklarını” söyledi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive