Keyifli banyo ürünleri Tchibo’da

04 Şubat 2014 Salı

Tchibo, 5 Şubat Çarşamba günü tüm Tchibo mağazalarında satışa sunacağı ‘En Keyifli Banyo Ürünleri’ teması ile banyo keyfini unutulmaz kılmak için kolları sıvadı

keyifli-banyo-urunleri-tchiboda

Tchibo, banyo keyfi için gerekli tüm detayları “En Keyifli Banyo Ürünleri” temasında bir araya getiriyor. Yumuşak kumaşlı ürünlerden, profesyonel elektronik aletlere; akıllı banyo mobilyalarından modern aksesuarlara uzanan geniş koleksiyonda her banyoya uygun bir seçenek mutlaka yer alıyor. Yumuşacık, emici el ve banyo havlularının, vantuzlu, kolay takılır küvet yastığının, kaliteli akasya ağacından üretilmiş ahşap küvet sehpasının ve masaj setinin yanı sıra; parlak krom kaplamalı asılabilir duş rafı ve esnek plastik dokulu çamaşır sepetinin yer aldığı tema her zevke hitap eden alternatifleriyle banyo keyfini ikiye katlıyor.

Sevdiğiniz melodilerle banyo keyfi Tchibo’da

Tchibo, 5 Şubat günü başlayacak “En Keyifli Banyo Ürünleri” temasında su sıçramalarına karşı korumalı hem elektrikli, hem de pilli çalışma özelliğine sahip radyolu CD çalar da mevcut. Banyo keyfini sevdiğiniz melodilerle artırmak için bire bir olan radyolu CD çalar, dilediğiniz parçaları çalabilmek için MP3 çalar ve AUX bağlantısına da sahip.
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor