Karaca koleksiyonunda kareler hakim

2014-2015 Sonbahar Kış Sezonunda şıklığın tanımını kareli desenler yapıyor. Köklü moda markası Çift Geyik Karaca da koleksiyonundaki güçlü tasarımlarla ‘kareli şıklık’ isteyenler için çeşitli alternatifler sunuyor

Eklenme Tarihi : 12 Kasım 2014 Çarşamba
karaca-koleksiyonunda-kareler-hakim

Neredeyse 10 yıla yakın bir süre modada sessizliğe bürünen kareler, 2014-2015 Sonbahar Kış Sezonunda hızlı bir çıkış yaptı. Çift Geyik Karaca da koleksiyonundaki güçlü karelerle yeni sezona damga vurmayı amaçlıyor.

Kareler paltoda
Genelde ceket desenlerinde kullanılan kare desenler, artık çok daha geniş bir ürün yelpazesinde şıklık sunuyor. Palto ve takım elbisede de kendini hissettiren kare desenler, tüm klasik desenlerin önüne geçti. Çift Geyik Karaca Virjin Wool iplik ve hafif malzemeler ile üretilmiş kaşmir karışımlı paltolar bu trendin en önemli temsilcileri olarak moda tutkunlarının karşısına çıkıyor.

En iyi kumaşları kullanıyor
98 yıldır tasarımlarında kaliteli hammadde kullanımına önem veren Çift Geyik Karaca, takım elbise, ceket, pantolon ve paltolarını Cerruti, Vitale Barberis, Canonico, TG di Fabio, Lanificio di Pray gibi ünlü kumaş üreticilerinden aldığı kumaşlarla üretiyor. Gömlek üretiminde ise yine ünlü kumaş üreticisi Tessitura Monti’nin ürünlerini kullanıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive