Karaca Home büyüyor

Porselen sektöründe faaliyet gösteren Karaca, yeni markası Karaca Home ile ev tekstili sektörüne hareket kattı. 60 milyon TL yatırımla pazara girdiklerini belirten Karaca Home Genel Müdürü Bahadır Örsoğlu “İki ay gibi kısa bir sürede yaklaşık 390 satış noktasına ulaştık. 2013 yılında da 20 özel mağaza açmayı hedefliyoruz. Yurtdışında da mağaza yatırımlarımız olacak” dedi

Eklenme Tarihi : 13 Aralık 2012 Perşembe
karaca-home-buyuyor

1973 yılından bu yana porselen, çatal, kaşık, bıçak ve tencere gruplarını tüketicilere sunan Karaca, geçtiğimiz aylarda adım attığı ev tekstili sektöründe farkını sergiliyor. İki ay içerisinde koleksiyonları ile büyük beğeni toplayan Karaca Home, kısa zamanda 23.250 metrekarelik bir alanda 390 satış noktasında ürünlerini sergilemeye başladı. Karaca Home koleksiyonunu İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar hazırlıyor, bu dizaynlar Karaca Home tarafından yorumlanarak renklendiriliyor.

Karaca Home Genel Müdürü Bahadır Örsoğlu, “Züccaciye sektöründe faaliyet gösterirken tekstil sektörüne adım atan ilk ve tek firmayız. Karaca markasının gücünü arkamıza alarak yola çıktık. Şu anda ev tekstilinde lider olmak için çok sıkı çalışıyoruz. Hanımlara ulaşmak için farklı mecraları etkin bir biçimde kullanıyor, yoğun bir şekilde reklam çalışması yapıyor, dizi ve sinema filmlerinin sponsorluklarını üstleniyoruz.  Kısa zamanda büyük başarı elde ettik, 6 ay sonra Türkiye’de en iyi ev tekstili markası olmak hedefiyle çalışıyoruz. Kalite ve tasarımlarımızdan aldığımız güçle 5 yıl içinde dünyada en iyi 5 ev tekstili markası arasında yer almak için çalışıyoruz. Bu başarımıza ortak olmak isteyen tüm girişimcileri, Karaca Home satış noktası olmaya davet ediyoruz” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive