Yılbaşının yıldızı Levi’s olacak

22 Aralık 2014 Pazartesi

Levi’s®, yılbaşı gecesinde tarzıyla fark yaratmak ve bu özel gecede sevdiklerine en güzel armağanı vermek isteyenlerin ilk adresi olacak

yilbasinin-yildizi-levis-olacak

Levi’s®’ın 2014 Sonbahar/Kış Kadın ve Erkek Koleksiyonu için özenle tasarladığı sportif şık modelleri tercih eden herkes, yeni yıl partisinde dikkatleri üzerinizde toplayacak.

Yılbaşı gecesi ister evde, ister dışarıda Levi’s®'ın efsane jean'i 501®'i, süper-esnek kumaşların kullanıldığı High-Rise Skinny'yi, içerdiği teknoloji ile kadınların vücut şeklini ön plana çıkaran, belirginleştiren ve istenilen bacak ve kalça görüntüsü veren Revel™ jean'leri, gömlekleri ve tişörtleri, yüksek topuklular, şık ceket ve aksesuarlarla tamamlayarak kadınları gecenin yıldızı yapacak.

Erkek Koleksiyonu
Sonbahar/Kış 2014 Erkek Koleksiyonu'nda kişiselleştirilmiş ürünleriyle dikkat çeken Levi’s®'ın kendinizi her yerde şık, rahat ve cool hissedeceğiniz tasarımları, yılbaşı gecesi için vazgeçilmeziniz olacak.

Levi’s® erkeğinin olmazsa olmazı efsane jean 501®, Trucker ceketler, Western gömlekler ile koleksiyondaki diğer tasarımlar, ister yılbaşı gecesinde sizin giyebileceğiniz isterseniz sevdiklerinize armağan edebileceğiniz pek çok alternatifi bir arada sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor