Victoria’s Secret İstanbul’dan uçacak

İstanbul Atatürk Havalimanı Duty Free mağazalarında dünyanın ünlü iç giyim ve parfüm-kozmetik markalarından Victoria’s Secret ürünlerinin satıldığı mağaza hizmete girdi

Eklenme Tarihi : 02 Nisan 2013 Salı
victorias-secret-istanbuldan-ucacak

İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali gidiş katında bulunan mağazada satılan ürünler için bir açıklama yapan ATÜ Genel Müdürü Ersan Acar konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Atatürk Havalimanı’nda açılan Victoria’s Secret mağazasında markaya ait 162 çeşit parfüm-kozmetik ve 566 çeşit aksesuar satışa sunuldu. Geniş ürün yelpazesi içinde VS Fantasies vücut bakım ürünlerinin yanı sıra yeni lansmanı yapılan parfümü ‘Sexy Little Things Heartbreaker' öne çıktı. Victoria’s Secret mağazasının aksesuar grubundaki iddiası yolcuların beğenisi ile de tescillendi. Victoria’s Secret’ın makyaj çantaları ve kutuları, teknoloji ürünleri için iş hayatında kullanılabilecek kılıflar, pasaport kılıfları, cüzdanlar lüks ürün yelpazesinde yer alıyor.”

Öte yandan yeni hizmete giren mağazada her yıl düzenlenen ve modanın en iyi şovu olarak adlandırılan Victoria’s Secret defilesi de dev ekranlarda gösterilmeye başlandı.

Kaynak: Faik Kaptan / Hürriyet

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive