Tüm markalarıyla Türkiye’ye geliyor

09 Ekim 2013 Çarşamba

H&M Türkiye, grubunun diğer markalarını Türkiye’ye getiriyor

tum-markalariyla-turkiyeye-geliyor

Türkiye’nin H&M için önemli bir pazar olduğunu ifade eden H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner, “Önümüzdeki yıl H&M Home mağazalarını hizmete açacağız. Bilindiği gibi yine H&M Grubu’nun bir markası olan COS, Zorlu Center’da mağaza açacak. Ardından grubun diğer markaları Monki, Weekday, Cheap Monday, &Other Stories’in de Türkiye’de mağaza açma niyetleri var” dedi.

H&M’in mağaza sayısını artırmaya devam edeceğini söyleyen Coellner, “H&M olarak Türkiye’deki büyüme planımıza hızla devam ediyoruz. Bu sonbahar üç önemli mağazayı açmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Önümüzdeki yıl da 10 yeni mağaza açmayı planlıyoruz” dedi.

Full konsept
H&M’in Zorlu Center’da full konsept mağazayla faaliyet göstereceğini belirten Coellner, “Zorlu Center’da mağazamızı açıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yenilenen mağaza konseptimizle İstanbul’un en merkezi noktalarından birisi olan H&M Zorlu mağazamızda, full konseptimizle ürünlerimizi sunuyor olacağız” diye konuştu.

Coellner, şu bilgileri verdi, “H&M Zorlu Center, aynı zamanda İstanbul’daki onbirinci mağazamız. Kadın, erkek, çocuk, aksesuar, iç giyim, kozmetik olmak üzere tüm ürün gruplarının bulunacağı mağaza 3 bin metrekare alanda kurulu ve tek katlı.”

Kaynak: Milliyet / Eylem Türk


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor