The North Face’den yeni mağaza

15 Ekim 2014 Çarşamba

The North Face, Akasya Acıbadem’de kapılarını açacağı yeni mağazası şerefine, 17-18-19 Ekim tarihleri arasında buz kırma etkinliği düzenleyerek tutkunlarına sürpriz, eğlence ve macera dolu dakikalar yaşatacak

the-north-faceden-yeni-magaza

Markanın klasik modellerinden “Base Camp” ve ‘’ Flyweight’ çantalarının hediye olarak verileceği orijinal etkinlikte; buz kütlelerini kırmaya çalışarak buzun içerisindeki logoya ulaşan ve onu dışarı çıkaran yarışmacılar kıran kırana bir mücadeleye ortak olacak. Açılışa özel üst üste 3 gün boyunca farklı saatlerde gerçekleşecek olan etkinlik, Akasya Acıbadem’de alışveriş keyfini doruk noktasına taşıyacak.

Üstün teknolojisini modern dokunuşlarla bütünleştiren markanın birbirinden renkli yeni sezon koleksiyonunun sunulacağı yeni mağazada, hem DJ müzik performansı hem de güne özel olarak taze yapılacak olan organik meyveli içecekler yer alacak. Eğlence, lezzet ve müziğin bir araya geleceği etkinliğe katılmak isteyenlerin , The North Face’in Akasya Acıbadem’deki yeni mağazasına uğraması yeterli olacak.