Levi’s Boyfriend Skinny modası geri döndü

Levi’s®‘ın Hindistan’dan ilham alarak hazırladığı İlkbahar-Yaz 2013 koleksiyonunda zengin renk paleti ve kendini ifade eden siluetler öne çıkıyor. Bu sezon kadın ruhunun doğal zarafeti, hatları, espri anlayışı ve gücünden esinleniliyor. Daha bol kesimler ve skinny görünümleri karıştırarak kombinlemek, bu sezonun kilit trendleri arasında

Eklenme Tarihi : 15 Şubat 2013 Cuma
levis-boyfriend-skinny-modasi-geri-dondu

Levi’s®'ın yeni sezon kadın koleksiyonunun en iddialı parçaları arasında Boyfriend Skinny'ler yer alıyor. 2008 yılında ilk defa koleksiyona eklenen boyfriend kesimi, beş yıl içinde en popüler denim stillerinden biri haline geldi.

501®’den esinlenen Levi’s® Boyfriend Skinny günümüz kadınlarına modern bir tarz sunarken, Levi’s®’ın değerlerine de atıfta bulunuyor. Yeni Boyfriend Skinny'ler benzersiz renk, eskitme ve nakış detayları, dar kalıbı ve vücuda tam oturan yüksek beli ile bu sezon kadınların favorisi olmaya hazırlanıyor.

Şık bir gece için Boyfriend Skinny'i siyah bir blazer, feminen bir üst ve bilekte biten siyah süet botlarla kombinlemek mümkün. Hafta sonu stiliniz içinse Boyfriend Skinny Jean, Oxford gömlek, sweatshirt ve en sevdiğiniz gizli dolgu topuklu spor ayakkabılarınızı bir kenara ayırın.  

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive