Levi’s 66’ncı Emmy ödüllerine gönderiyor

31 Ekim 2013 Perşembe

Levi’s’ın en yeni ürünü Revel’in tanıtımı için hazırlanan kampanya ile şanslı bir kişi 66. Emmy Ödül Töreni’ne gitmeye hak kazanacak

levis-66nci-emmy-odullerine-gonderiyor

İstanbul, 24.10.2013 - Levi’s daha şekilli bir vücut ve muhteşem kıvrımlara kavuşturan yeni ürünü Revel’i F’actory by Fox International Channels Turkey’nin hazırladığı ve Çek Cumhuriyeti, Polonya, Macaristan ve Türkiye olmak üzere 4 ülkede yayına alınan ‘Let Your Body Do The Talking’ facebook uygulamasıyla tanıtıyor.

Instyle Türkiye dergisinin resmi Facebook sayfası Facebook.com/instyletr üzerinden yürütülecek yarışmada katılımcılar Levi’s® marka jeans giyerek çektirdikleri fotoğraflarını uygulamaya yükleyerek nasıl hissettiklerini 140 karakterle açıklıyor. 30 Kasım tarihine kadar devam edecek olan kampanyada her hafta jüri kararıyla seçilen 1 kişi Revel Jeans kazanacak. Uygulama sonunda kullanıcılar arasında en çok oy alanlardan jürinin seçeceği 1 talihli önümüzdeki yıl Los Angeles Nokia Theatre’de 66.sı düzenlenecek olan Emmy Ödül Töreni’ne katılma şansı kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor