LCWaikiki.com kullananlar kazandı

LCWaikiki.com tarafından 8 Haziran ve 15 Temmuz günleri arasında düzenlenen, 50 TL ve üzeri online alışverişe 1 adet Nissan Qashqai, 5 adet iPad Air ve 5 adet iPhone 6 kazandıran kampanyanın talihlileri belli oldu

Eklenme Tarihi : 23 Ekim 2015 Cuma
lcwaikikicom-kullananlar-kazandi

LCWaikiki.com’un düzenlediği çekiliş kampanyasının otomobil talihlisi, 2015 model bir Nissan Qashqai kazandı. 19 Ağustos günündede Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişin kazananları 25 Ağustos günü ilan edildi. 8 Haziran ve 15 Temmuz günleri arasında 80 bine yakın kişinin katıldığı kampanyanın otomobil talihlisi, Antalya’dan Serkan Orhan oldu. Orhan, otomobilini LC Waikiki E-Ticaret Direktörü Salih Yılmaz’dan teslim aldı.


LC Waikiki E-Ticaret Direktörü Salih Yılmaz, www.lcwaikiki.com sitesi üzerinden 50 TL ve üzeri online alışverişe bir Nissan Qashqai, 5 adet iPad Air ve 5 adet i Phone 6 kazandıran kampanya ile ilgili olarak şunları söyledi: “Toplamda 203 bin 413 adet kupon ile yaklaşık 120 bin siparişin gerçekleştiği kampanyaya yoğun katılım oldu.  Bu tür kampanyaları önümüzdeki dönemlerde de yapmayı planlıyoruz. Araba ve diğer hediyelerimizi paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyduk. Hediye kazanan müşterilerimizi kutluyor, keyifle, iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.”

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive