LC Waikiki farklılık yaratmaya devam ediyor

02 Mart 2016 Çarşamba

Moda ve perakende sektörünün lider markası LC Waikiki, çalışanlarının potansiyellerini daha etkili biçimde kullanmalarını ve mesleki becerilerini geliştirmeyi amaçladığı LC Waikiki Kurumsal Akademi çalışmalarıyla farklılık yaratmayı amaçlıyor

lc-waikiki-farklilik-yaratmaya-devam-ediyor

LC Waikiki Kurumsal Akademi, 25 Şubat günü düzenlediği Fashion Studio Styling Workshop’u ile tasarımcılarına yeni ufuklar aşılamaya devam ediyor. Tüm tasarım ekibinin heyecan ve coşku ile katıldığı, son dönemde moda dünyasının gündeminde olan “styling” konusunda Özlem Süer ve yaratıcı ekibinin desteği ile gerçekleştirilen çalışma, LC Waikiki’nin çalışanlarına verdiği uygulamalı eğitimle moda sektöründe vizyoner, yenilikçive estetik tarzını sürdürmeyi hedefliyor.


LC Waikiki Üründen Sorumlu Genel Müdürü Maria Comfort, Kurumsal Akademi’nin taşıdığı misyonunu: “LC Waikiki’de misyonumuz müşteri memnuniyetidir. Bu amacı başarma yolundaki gizli silahımız çalışanlarımız ve onların profesyonel gelişimine bağlılığımızdır. Tasarım ekibimize atölye çalışmasında Özlem Süer gibi başarılı bir tasarımcı ile çalışma fırsatısunmak, devam eden mükemmeliyet taahhütlerimizin bir parçasıdır.” sözleriyle ifade etti.


Gelecek trendlerinin ve “styling” tarihinin eğitici sohbetler eşliğinde değerlendirildiği Fashion Studio Styling Workshop’u LC Waikiki 2016 Yaz Koleksiyonu’nun katalog çalışmalarına da referans oluşturuyor. Birbirinin devamı üç seans şeklinde düzenlenen, styling uzmanı Mert Yemenicioğlu’nun da Özlem Süer'e eşlik ettiği workshop’un finalinde ortaya çıkan birbirinden farklı “look”lar modern çizgileriyle dikkat çekiyor.

 

Etkinliğin sonunda Kurumsal Akademi Direktörü Gülperi Tandar’ın açıklamaları ise markanın iç iletişim faaliyetlerine bakış açısına dikkat çekiyor: “Fashion Studio Styling Workshop’unu; tasarımcılarımızın eğitim ve gelişim ihtiyaçları kapsamında yaptığımız görüşmeler sonucunda oluşturduk. Moda dünyasının styling konusundaki eğilimini göz önüne alarak ekibimizdeki yeteneklerin potansiyellerini daha yaratıcı biçimde kullanmasını ve tasarımcılarımızın yetkinliklerini uluslararası standartlara taşıyabilmeyi amaçladık. Bu konuda kendini kanıtlamış, tecrübesini ve bakış açısını bizlerle paylaşacak bir moda tasarımcısı ve stilist desteğinin markamızın gelecek hedeflerine ulaşmasında tasarımcılarımızın üsteleneceği rol bakımından etkili olacağına inanıyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor