LC Waikiki, “En İtibarlı” şirket seçildi

LC Waikiki, Türkiye perakende sektörünün ‘En İtibarlı’ şirketi olmayı başardı. Türkiye İtibar Endeksi’nde kendi sektörünün lideri olan LC Waikiki, 2012 yılında tüketiciler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda Türkiye giyim sektörünün ‘Lovemark’ı (en çok sevilen şirket) olmuştu

Eklenme Tarihi : 02 Mayıs 2013 Perşembe
lc-waikiki-en-itibarli-sirket-secildi

LC Waikiki, kendi sektörünün ‘En itibarlı’ şirketi seçildi. Xsights Araştırma Şirketi’nin yaptığı geniş kapsamlı araştırmada, Devlet Planlama Teşkilatı ve Türkiye İstatistik Enstitüsü’nün oluşturduğu Türkiye İstatistiki Bölge Birimleri Sınıflandırması doğrultusunda Türkiye’nin 26 alt bölgesindeki illerde, tesadüfi seçim ve yüz yüze görüşme yöntemiyle, 2 bin 605 kişiye anket uygulandı.  Örneklem dağılımı hesaplanırken alt bölgelerdeki illerin 18-64 yaş arası kentsel nüfusu göz önüne alındı.

LC Waikiki, Türkiye’nin ‘Lovemark’ı olmuştu
LC Waikiki, 2012 yılında tüketiciler üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda Türkiye giyim sektörünün ‘Lovemark’ı (en çok sevilen şirket) olmuştu. “İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonuyla Türkiye moda perakende sektöründe hizmet veren LC Waikiki, yurt içi ve dışındaki faaliyetleri ile iddialı hedeflerini gerçekleştirmek adına dev adımlar atmaya devam ediyor. LC Waikiki, 2023 vizyonu çerçevesinde, Avrupa’nın en başarılı 3 perakende şirketi arasına girmeyi hedefliyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive