Koton üst üste 4’üncü kez zirvede

Koton, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin bu yıl 7’ncisini gerçekleştirdiği AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda Koton, Kadın Giyim kategorisinde tüketiciler tarafından yine birinci seçildi

Eklenme Tarihi : 07 Aralık 2015 Pazartesi
koton-ust-uste-4uncu-kez-zirvede

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak büyümesini sürdüren Koton, sahip olduğu başarılara bir yenisini daha ekledi. AYD- Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin her yıl düzenlediği AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda, Kadın Giyim Kategorisi’nde tüketicilerin seçimi yine Koton oldu. 2012 yılından bu yana aynı kategoride üst üste ödül alan Koton, bu sene de birinciliği elinde tuttu.

3 Aralık 2015 tarihinde Zorlu Center PSM’de düzenlenen ödül töreni ile açıklanan araştırma sonuçları ardından, tüketicilerin tercihleri doğrultusunda birinci seçilen markalara ödülleri verildi. Geceye Koton adına ödülü almak üzere Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz katıldı.

“Tüketicinin Koton’u algılayış şekline büyük önem veriyoruz”
Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ödül töreninde “Ticari hayatımıza başladığımız günden beri, müşterilerimizin gereksinim ve eğilimleri doğrultusunda bir perakende stratejisi geliştirdik ve adımlarımızı attık. Bizim için başarının en önemli formülü de mağaza sayımız ya da ciromuzdan ziyade tüketicinin Koton’u algılayış şekline büyük önem vermemiz oldu. Bugün de 24 ülkede 400’den fazla mağazaya ve 800’den fazla da satış noktasına sahibiz. Tüketicilerin seçimleri doğrultusunda aldığımız bu ödül, bizim için çok kıymetlidir.” dedi.
 

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive