D’S Damat’ta son fırsat

D’S Damat 2014-15 Sonbahar/ Kış Koleksiyonu, sezonun baskın trendi üçlü takım elbise seçenekleri, iddialı renk paleti ve kombinlerin en özgün tamamlayıcısı zengin aksesuar seçenekleriyle klasik stili konforla bir araya getirirken, sezon sonu kampanyalarıyla da kaliteyi çok uygun fiyatla buluşturuyor

Eklenme Tarihi : 29 Aralık 2014 Pazartesi
ds-damatta-son-firsat

D’S Damat her bedene uyum sağlayan kalıp teknolojisiyle tasarladığı, bele oturan ve rahat kalıp seçenekleri ile sunulan takım elbiselerine bu sezon yelekli takımları da kattı. İngiliz stilinin sembolü ekose desenleri, flanel görünümlü modern, şık ve sıcak kumaşlarla birleştiren D’S Damat, cesur renkli aksesuarlarla büyük bir klasiğe çağdaş bir yorum katıyor. Koleksiyonun anahtar renkleri saks mavisi ve bordo, dengeleyici tonlarıyla kobalt, mürdüm, yeşil ve safran ile sımsıcak bir birliktelik sunuyor.

Sofistike desenlerin takım elbiselere yenilik kattığı sezonda, cesur renk ve desenleri tamamlayan mendil, kravat ve ayakkabı gibi özgün aksesuar seçenekleri öne çıkıyor. Şık ve sportif görünümü benimseyen erkekler için hırka görünümlü blazer ceketler, sezonun favorileri renkli kazaklarla kombinlenerek, D’S Damat erkeğine günlük, modern ve dinamik bir şıklık sunuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive