Dev markanın yeni Genel Müdürü kim oldu?

Tommy Hilfiger Europe yönetim bölgesine bağlı Tommy Hilfiger Türkiye’deki tüm ülke faaliyetlerini yönetecek isim Hakan Atalay oldu

Eklenme Tarihi : 18 Mart 2013 Pazartesi
dev-markanin-yeni-genel-muduru-kim-oldu

15 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası hazır giyim perakende gruplarında satış, marka ve ürün yönetimi deneyimine sahip Hakan Atalay , Mart 2013 tarihinden itibaren Tommy Hilfiger Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapacak. Geçmiş deneyimleri arasında, 2008 yılından bu yana Levi Strauss & Co. Türkiye Genel Müdürü görevini üstlenen Hakan Atalay, Nike Türkiye Ticari Satış Direktörü, Nike CEMEA South Perakende Direktörü olarak görev yapmış, Mexx, Altınyıldız-Network gibi farklı şirketlerde üst düzey yönetici pozisyonlarında yer aldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği ve Marmara Üniversitesi MBA derecesine sahip Atalay, evli ve bir çocuk babası.

Sayılarla Tommy Hilfiger
Tommy Hilfiger, 1985 yılından itibaren Amerikan çizgisini yansıtan rahat ve şık spor koleksiyonlarıyla modaya yön vermeyi sürdürüyor. The Tommy Hilfiger Group, 5,6 milyar dolar değerinde dünyanın önde gelen hazır giyim perakende gruplarından biri olarak, 90’ın üzerinde ülkede, bin 100’e yakın mağazada faaliyet gösteriyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive