Damat Tween, 2012’nin Süper Markası

Damat Tween, 2012 yılı içinde kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz Ekim ayında AYD tarafından “En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markası” ödülü alan Damat Tween, Superbrands Türkiye kategorisinde seçilen Süper Markalar arasında tek moda markası olarak yerini aldı

Eklenme Tarihi : 24 Nisan 2013 Çarşamba
damat-tween-2012nin-super-markasi

Dünya’da 87 ülkede düzenlenen ve her iki yılda bir Türkiye’de de gerçekleştirilen Superbrands Türkiye’nin 2012 listesine giren markalara, ödülleri, Superbrands Türkiye tarafından geçtiğimiz günlerde Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen törende verildi. Gecede Damat Tween adına ödülü Orka Group Yönetim Kurulu Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu aldı.

Süpermarka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, yaratıcılığı, markalaşmaya yaptığı yatırım ve marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevre duyarlılığı, etik değerlere uyma ve vergi sıralamasındaki yeri her zaman olduğu gibi büyük önem taşıdı.

Superbrands Seçici Kurulu ve Nielsen Araştırma şirketinin yürüttüğü halk değerlendirmesi işbirliği sonucu Super Markalar belirlendi. Superbrands ödüllerinde Türkiye pazarında yerel markaların, en az uluslararası markalar kadar güçlü oldukları görüldü. 2012 listesinin yüzde 62’sinin Türk markalarından oluşması bunun bir göstergesi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive