Çilek 165’inci şubesini açtı

Kaliteli ve özgün tasarımları ile çocuklara hayallerindeki yaşam alanlarını sunan Çilek, Osmaniye’de açtığı yeni mağazasıyla yurt içindeki büyümesine devam ediyor

Eklenme Tarihi : 04 Eylül 2014 Perşembe
cilek-165inci-subesini-acti

Gerek yurt içi, gerekse yurt dışındaki yatırımlarıyla mağazalaşma yönündeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çilek, Türkiye’ deki 165’inci mağazasını Osmaniye’de açtı.

Çilek’in tüm koleksiyonlarını sergilediği 640 metrekarelik Osmaniye Mağazası’nda çocukların neşeli ve eğlenceli dünyasına hitap eden tasarımlar ile kendi yaşam alanlarını oluşturabilecekleri odalar, hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenisine sunuluyor.

Mağazalaşarak büyüme devam edecek
Hem Türkiye’de hem de dünyada çocuk mobilyası denince ilk akla gelen marka olduklarını dile getiren Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, kuruldukları günden bu yana uyguladıkları mağazalaşma stratejisi ile büyümeye devam edeceklerini söyledi. Osmaniye’deki yeni satış noktasıyla tüketici ile aralarındaki yakınlığı hız kesmeden arttırmaya devam ettiklerini vurgulayan Talha Çilek, Türkiye genelindeki satış noktalarına yenilerini eklemek için yatırımların süreceğini belirtti.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive