Baharın özgür renkleri, rahatlık ve cazibe

Dockers®’ın Alpha Koleksiyonu, baharın ruhuna uygun renkler ve farklı tarzlara hitap eden üç farklı kesimiyle baharda da erkeklere rahatlık ve cazibe vadediyor. Koleksiyondaki kareli gömlekler ve vücudu saran tişörtler de Alpha Khaki’lerle mükemmel uyum oluşturuyor

Eklenme Tarihi : 04 Nisan 2014 Cuma
baharin-ozgur-renkleri-rahatlik-ve-cazibe

Mükemmel erkek siluetinin yaratıcısı Dockers® baharda da gönülleri çelmeye devam ediyor. Rahat giyim anlayışını güçlü duruşuyla birleştirenlerin seçimi Alpha Koleksiyonu, erkeklere baharlık kıyafet seçiminde kolaylık ve cazibe vadediyor.

Dockers’ın Alpha Koleksiyonu’ndaki pantolonlar üç farklı kesime sahip: Skinny, Slim ve Standart. En dar stile sahip olan Skinny kesim Alpha’lar, yenilikçi ve keskin duruşlarıyla ve cesur renkleriyle farklı bir duruş ortaya koymak isteyenlerin seçimi oluyor. Dockers® Alpha Khaki Slim Kesim ise bele ve kalçaya oturarak bacaklarda daralıyor. Bahar aylarında paçalarını kıvırarak özgün bir dokunuş ekleyebileceğiniz bu pantolonlar erkeklere rafine bir çekicilik katıyor. Düz bir görünüme sahip Standart kesim ise, çok dar ya da çok bol olmayan yapısıyla şıklık ve rahatlık arayanlar için mükemmel bir seçim.

Alpha Khaki’lerin geniş renk seçenekleri arasında baharın özgür ruhuna uygun tonlar göze çarpıyor. Bu pantolonlar koleksiyondaki parlak renkli kareli gömlekler ve vücudu saran tişörtlerle harika bir uyum oluşturuyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive